ÖVRIGT / Mattor / Kuba 7281011
nr 728 1011
Kuba
Surahanimönster, 104x139
Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage, mindre lagningar, en kortsida saknar några knutrader
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 november 2011
kl 19:12:26
21/11 09:13:22